Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg odżywczy, nawilżający wpływający na poprawę wyglądu skóry. Umów się na zabieg we Wrocławiu już dziś.

Mezoterapia igłowa to innowacyjny i skuteczny zabieg, polegający na wprowadzaniu do skóry specjalnych preparatów, zawierających składniki odżywcze, witaminy, minerały, kwas hialuronowy. Do zabiegu wykorzystywane są tylko profesjonalne produkty, posiadające certyfikat. Dobierane są one zawsze indywidualnie na naszej konsultacji kosmetologicznej w gabinecie we Wrocławiu, która poprzedza zabieg. 

Podczas zabiegu mezoterapii igłowej, skóra jest najpierw oczyszczana i dezynfekowana. Następnie wprowadzane są specjalne preparaty (np. witaminy, aminokwasy) w postaci wstrzyknięć podskórnych, w odpowiednich miejscach na skórze.

Podczas zabiegu mezoterapii igłowej, skóra jest najpierw oczyszczana i dezynfekowana. Następnie wprowadzane są specjalne preparaty (np. witaminy, aminokwasy) w postaci wstrzyknięć podskórnych, w odpowiednich miejscach na skórze. Na zakończenie procedury zabiegowej nakładana jest maska regenerująca. 

Celem mezoterapii igłowej jest stymulacja procesów regeneracyjnych skóry oraz poprawa jej kondycji i wyglądu. Zabieg ten może pomóc w redukcji zmarszczek, poprawie jędrności i elastyczności skóry, redukcji blizn i rozstępów oraz redukcji cellulitu.

Skóra po zabiegu zostaje odżywiona, nawilżona, a także zyskuje zdrowy i młodzieńczy wygląd. Zabieg mezoterapii igłowej można przeprowadzić na okolice twarzy, szyi, dekoltu, na skórze głowy, czy innych części ciała.

Mezoterapia igłowa

Cennik mezoterapii igłowej we Wrocławiu

Już dziś zadbaj o stan swojej skóry i umów się na zabieg mezoterapii igłowej w In Harmony we Wrocławiu

  • TWARZ: od 350 zł
  • TWARZ + SZYJA: od 500 zł
  • TWARZ + SZYJA + DEKOLT: od 700 ZŁ
  • OKOLICE OKA: od 250 ZŁ
  • SKÓRA GŁOWY: od 350 ZŁ

Pytania i odpowiedzi

Sam zabieg jest stosunkowo krótki, trwa około 20 min. Dodatkowo w przypadku zastosowania znieczulenia przed zabiegiem, należy doliczyć dodatkowo około 20 min.

Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, zalecane jest wykonywać zabieg w odstępach 3-6 tygodni.

Każdy Pacjent po zabiegu otrzymuje listę zaleceń pozabiegowych w formie pisemnej. Są tam zawarte wszystkie informacje dotyczące pielęgnacji od razu po zabiegu oraz pielęgnacji codziennej.

Świeża opalenizna jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu, utrwalona opalenizna nie. 

Zalecane jest nakładanie makijażu dopiero po całkowitym zagojeniu naskórka. Jeżeli Pacjent nie może sobie na to pozwolić, najwcześniej można nałożyć po 24h od zabiegu.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Ilość zabiegów zależy od problemu z jakim zgłasza się do nas Pacjent i jest to zawsze ustalane na konsultacji. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, zalecane jest wykonywać zabieg w serii około 3-4 w serii w odstępach 3-6 tygodni.

Zabieg nie należy do przyjemnych, jednak odczucie dyskomfortu lub bólu jest kwestią indywidualną i zależy od Pacjenta. Przed wykonaniem zabiegu, nakładamy na skórę preparat znieczulający, aby zminimalizować nieprzyjemne odczucia podczas wykonywania zabiegu.

Zalecane jest powstrzymanie się od aktywności fizycznej do czasu zagojenia się naskórka.

Już dziś zadbaj o stan swojej skóry
Kosmetolog Sabina online
Sabina Zagała
mgr kosmetologii
 
telefon: 517 134 660
e-mail: kontakt@inharmony.pl