Site Logotype

Konsultacja kosmetologiczna

Jeżeli nie wiesz jak prawidłowo dbać o swoją skórę, jakie zabiegi są odpowiednie dla Ciebie oraz jaką pielęgnację stosować na co dzień to zapraszam Cię do mnie na konsultację kosmetologiczną we Wrocławiu.

Jak wygląda konsultacja kosmetologiczna?

Konsultacja kosmetologiczna to pierwsza i najważniejsza forma kontaktu z Pacjentem.

Na pierwszej wizycie w gabinecie In Harmony we Wrocławiu każdy Pacjent otrzymuje ode mnie do wypełnienia ankietę informacyjną wraz z kartą konsultacyjną. Znajdą się tam pytania na temat zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych do tej pory, pielęgnacji stosowanej na co dzień, stanu zdrowia, trybu życia, przyjmowanych leków.

Na konsultacji przeprowadzam analizę stanu skóry. 

 

Anna S
Anna S
2023-08-30
Polecam!
Bałki Bałki
Bałki Bałki
2023-08-29
Gorąco polecam!
Joanna Kadzielawa
Joanna Kadzielawa
2023-08-29
Niezwykły profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo holistyczne podejście do każdego pacjenta. Z panią Sabina współpracuje jako makijażystka, wysyłam do Inharmony swoje ślubne klientki i wracają do mnie z totalnie lepszym stanem skory nawet jeśli czas na przygotowanie i terapię jest krótki. A wiadomo im ładniejsza skóra tym piękniejszy Makijaz. Gorąco polecam!
Basia Hałupka
Basia Hałupka
2023-05-24
Decydując się na wizytę u Sabiny masz gwarancję że zaopiekuje się Tobą osoba profesjonalna i empatyczna. Już od pierwszej wizyty widać jak kompleksowo zajmuje się pacjentem - analiza używanych kosmetyków, plan pielęgnacji, instrukcje działania po wizycie, polecenia produktów dobranych do potrzeb mojej skóry, opieka pomiędzy wizytami. Dodatkowo, podczas każdego zabiegu Sabinka tłumaczy co robi, po co, co się będzie działo - bardzo to doceniam. Serdecznie polecam, satysfakcja z udanej współpracy gwarantowana. Ja jestem po 3 wizytach, widzę efekty, i wiem że zostanę na dłużej.
Karina Zagała
Karina Zagała
2023-05-24
Jestem bardzo zadowolona z wykonanych zabiegów, które zostały dobrane indywidualnie do potrzeb mojej skóry. Efekty były widoczne od razu. Ponadto otrzymałam cenne wskazówki dotyczące pielęgnacji. Polecam i wrócę na pewno nie raz 🙂
Justyna Dymińska
Justyna Dymińska
2023-05-24
Bardzo polecam to miejsce! A przede wszystkim Panią Sabinę. Atmosfera przemiła, dużo cennych rad, a przede wszystkim najlepsze zabiegi na najwyższej jakości produktach! 😊😊

Jak przygotować się na konsultację kosmetologiczną?

Dzień przed zaplanowaną wizytą, jeżeli jest taka możliwość, proszę o wykonanie zdjęć produktów do codziennej pielęgnacji i wysłanie na adres e-mail. Alternatywnie na zaplanowaną wizytę proszę o sporządzenie listy produktów używanych do codziennej pielęgnacji. Informacja na temat stosowanych produktów umożliwi mi sprawdzenie, czy spełniają one swoją funkcję i są odpowiednio dobrane do skóry Pacjenta. 

Na konsultację kosmetologiczną zalecane jest przyjście bez makijażu.

Dodatkowo należy przygotować:

  • listę zażywanych leków oraz suplementów diety,
  • listę alergii pokarmowych, wziewnych lub na produkty kosmetyczne,
  • listę wykonywanych do tej pory zabiegów.

Co otrzymsz po konsultacji?

Komplet informacji zebrany podczas konsultacji pozwala mi na stworzenie bezpiecznego, spersonalizowanego planu terapeutycznego zawierającego m.in. listę zalecanych produktów do pielęgnacji, czy listę proponowanych zabiegów gabinetowych.

Przygotowany plan terapii skóry otrzymuje każdy pacjent w formie papierowej lub elektronicznej – w zależności od preferencji.

Konsultacja kosmetologiczna we Wrocławiu​

Już dziś zadbaj o stan swojej skóry i umów się konsultację kosmetologiczną w In Harmony we Wrocławiu

Kosmetolog Sabina online
Sabina Zagała
mgr kosmetologii
 
telefon: 517 134 660
e-mail: kontakt@inharmony.pl