Konsultacja kosmetologiczna

Jeżeli nie wiesz jak prawidłowo dbać o swoją skórę, jakie zabiegi są odpowiednie dla Ciebie oraz jaką pielęgnację stosować na co dzień to zapraszam Cię do mnie na konsultację kosmetologiczną we Wrocławiu.

Jak wygląda konsultacja kosmetologiczna?

Konsultacja kosmetologiczna to pierwsza i najważniejsza forma kontaktu z Pacjentem.

Na pierwszej wizycie w gabinecie In Harmony we Wrocławiu każdy Pacjent otrzymuje ode mnie do wypełnienia ankietę informacyjną wraz z kartą konsultacyjną. Znajdą się tam pytania na temat zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych do tej pory, pielęgnacji stosowanej na co dzień, stanu zdrowia, trybu życia, przyjmowanych leków.

Na konsultacji przeprowadzam analizę stanu skóry. 

 

Paulina Piwowarczyk
Paulina Piwowarczyk
2023-12-19
Polecam! Zabiegi wykonywane przy użyciu profesjonalnych produktów. Gabinet komfortowy i miła atmosfera 🙂
Ami Gami
Ami Gami
2023-12-08
Bardzo serdecznie polecam Panią Sabinę. Przede wszystkim to znakomity specjalista, z ogromnym doświadczeniem przekładającym się na prawidłowy dobór zabiegów oraz pielęgnacji. Zakres wiedzy pozwala w sposób profesjonalny ukierunkować profilaktykę oraz wskazać właściwe kosmetyki. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie wrócę do salonu Pani Sabiny.
Nadia Wojciechowicz
Nadia Wojciechowicz
2023-11-27
Polecam bardzo serdecznie!!! Super współpraca i bardzo pomocna konsultacja☺️ MEGA
Paulina Ignacy
Paulina Ignacy
2023-11-27
Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐ Bardzo polecam Panią kosmetolog Sabinę! Profesjonalne podejście, doskonałe umiejętności i zawsze uśmiechnięte podejście do klienta. Zabiegi są skuteczne, a atmosfera w salonie sprzyja relaksowi. Jestem bardzo zadowolona z efektów i na pewno wrócę!
Grzegorz G
Grzegorz G
2023-11-27
Pani Sabina super profesjonalnie i zaproponowane zabiegi dały efekt. Polecam
Pola Kwiecień
Pola Kwiecień
2023-11-24
Bardzo polecam, cudowna i miła Pani Sabina, indywidualne podejście do klienta i stały kontakt w razie pytań. Profesjonalnie wykonywane zabiegi i cudowne efekty już po pierwszym zabiegu.
Maciej Duda
Maciej Duda
2023-11-06
Z czystym sumieniem polecam panią Sabinę. Ogrom zaangażowania, profesjonalne podejście i przede wszystkim mnóstwo sympatii. Efekty widziałem już po pierwszym zabiegu. Czytelnie i bez udziwnień wytłumaczony plan dalszego działania. Byłem u różnych kosmetologów, ale tu napewno wrócę!
Joanna Pronobis
Joanna Pronobis
2023-11-01
Polecam! Od lat odsyłam swoje klientki aby przygotować ich skórę przed makijażem ślubnym. Bardzo obszerna wiedza i profesjonalizm. Skóry moich klientek nawet po jednej wizycie nie do poznania! Sama korzystam z jej usług i zawsze czuję się zaopiekowana. Pani Sabina ciągle się szkoli i sprzedaje mi najnowsze ciekawostki ze świata kosmetologii. Każda wizyta to również miły odpoczynek, Pani Sabina dba o komfort podczas zabiegu. Nie raz zdarzyło mi się przysnąć! Gorąco polecam i napewno nie raz jeszcze wrócę oraz polecę dalej!
Magdalena Skarbowska
Magdalena Skarbowska
2023-09-23
Sabina osoba z ogromna wiedza i pełnym zaangażowaniem! Poczujesz się komfortowo i mega zaopiekowana/ny!
Anna S
Anna S
2023-08-30
Polecam!

Jak przygotować się na konsultację kosmetologiczną?

Dzień przed zaplanowaną wizytą, jeżeli jest taka możliwość, proszę o wykonanie zdjęć produktów do codziennej pielęgnacji i wysłanie na adres e-mail. Alternatywnie na zaplanowaną wizytę proszę o sporządzenie listy produktów używanych do codziennej pielęgnacji. Informacja na temat stosowanych produktów umożliwi mi sprawdzenie, czy spełniają one swoją funkcję i są odpowiednio dobrane do skóry Pacjenta. 

Na konsultację kosmetologiczną zalecane jest przyjście bez makijażu.

Dodatkowo należy przygotować:

  • listę zażywanych leków oraz suplementów diety,
  • listę alergii pokarmowych, wziewnych lub na produkty kosmetyczne,
  • listę wykonywanych do tej pory zabiegów.
Gabinet kosmetologiczny In Harmony
Gabinet In Harmony

Co otrzymsz po konsultacji?

Komplet informacji zebrany podczas konsultacji pozwala mi na stworzenie bezpiecznego, spersonalizowanego planu terapeutycznego zawierającego m.in. listę zalecanych produktów do pielęgnacji, czy listę proponowanych zabiegów gabinetowych.

Przygotowany plan terapii skóry otrzymuje każdy pacjent w formie papierowej lub elektronicznej – w zależności od preferencji.

Konsultacja kosmetologiczna we Wrocławiu​

Już dziś zadbaj o stan swojej skóry i umów się konsultację kosmetologiczną w In Harmony we Wrocławiu

Kosmetolog Sabina online
Sabina Zagała
mgr kosmetologii
 
telefon: 517 134 660
e-mail: kontakt@inharmony.pl