Site Logotype

Konsultacja kosmetologiczna

Jeżeli nie wiesz jak prawidłowo dbać o swoją skórę, jakie zabiegi są odpowiednie dla Ciebie oraz jaką pielęgnację stosować na co dzień to zapraszam Cię do mnie na konsultację kosmetologiczną we Wrocławiu.

Jak wygląda konsultacja kosmetologiczna?

Konsultacja kosmetologiczna to pierwsza i najważniejsza forma kontaktu z Pacjentem.

Na pierwszej wizycie w gabinecie In Harmony we Wrocławiu każdy Pacjent otrzymuje ode mnie do wypełnienia ankietę informacyjną wraz z kartą konsultacyjną. Znajdą się tam pytania na temat zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych do tej pory, pielęgnacji stosowanej na co dzień, stanu zdrowia, trybu życia, przyjmowanych leków.

Na konsultacji przeprowadzam analizę stanu skóry. 

Jak przygotować się na konsultację kosmetologiczną?

Dzień przed zaplanowaną wizytą, jeżeli jest taka możliwość, proszę o wykonanie zdjęć produktów do codziennej pielęgnacji i wysłanie na adres e-mail. Alternatywnie na zaplanowaną wizytę proszę o sporządzenie listy produktów używanych do codziennej pielęgnacji. Informacja na temat stosowanych produktów umożliwi mi sprawdzenie, czy spełniają one swoją funkcję i są odpowiednio dobrane do skóry Pacjenta. 

Na konsultację kosmetologiczną zalecane jest przyjście bez makijażu.

Dodatkowo należy przygotować:

  • listę zażywanych leków oraz suplementów diety,
  • listę alergii pokarmowych, wziewnych lub na produkty kosmetyczne,
  • listę wykonywanych do tej pory zabiegów.

Co otrzymsz po konsultacji?

Komplet informacji zebrany podczas konsultacji pozwala mi na stworzenie bezpiecznego, spersonalizowanego planu terapeutycznego zawierającego m.in. listę zalecanych produktów do pielęgnacji, czy listę proponowanych zabiegów gabinetowych.

Przygotowany plan terapii skóry otrzymuje każdy pacjent w formie papierowej lub elektronicznej – w zależności od preferencji.

Konsultacja kosmetologiczna we Wrocławiu

Już dziś zadbaj o stan swojej skóry i umów się konsultację kosmetologiczną w In Harmony we Wrocławiu